INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy tregon çfarë kishte para se të bëhej i famshëm [FOTO]

Noizy tregon çfarë kishte para se të bëhej i famshëm [FOTO]

Publikuar më: 15:40 18-12-2017

Ai e ka nisur nga zero dhe ka vërtetuar se me punë dhe ambicie, arrihet çdo synim.

Noizy ndoshta nuk e kishte menduar se sot do të ishte një nga reperat më të kërkuar në Shqipëri. Por pas çdo arritjeje, ai e kthen kokën pas për të kujtuar cili ishte dhe çfarë kishte në fillimet e tij. Edhe këtë herë 31 vjeçari ka postuar këtë foto krah së cilës shkruan: Gjithçka kisha ishte një ëndërr dhe ambicie’. Një arsye e mirë për tu ndjerë krenar për veten. /intv.al/

mted.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027730464935303
    array(1) { ["section"]=> string(63) "noizy-tregon-cfare-kishte-para-se-te-behej-i-famshem-foto-45216" }