INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy publikon videoklipin e TOTO me reperin e huaj, por kjo gjë ka fiksuar keq fansat [VIDEO]

Noizy publikon videoklipin e TOTO me reperin e huaj, por kjo gjë ka fiksuar keq fansat [VIDEO]

Publikuar më: 22:58 14-06-2018

‘TOTO’, titullohet kënga me e re nga Noizy dhe reperi i huaj, Raf Camora. Të dy janë shumë të famshëm dhe interesi i publikut te kjo këngë ka qenë në shifra të frikshme. Në vetëm 2 minuta pas publikimit, kënga arriti mbi 4 mijë like në YouTube dhe 10.000 shikime, kujtojmë se kjo platformë nuk I tregon shifrat direct pas publikimit, por do afër një orë të jetë në rregull nga trafiku i madh që mund të këtë kënga.

Këto shifra tregojnë se fansat mezi e kanë pritur dhe se klikimet këtë herë do jenë të ”çmendura” dhe shumë lartë. Do shihni edhe Oriola Marashin dhe çunat e OTR. Por diçka që të gjithë fansat, kuptimi i fjalës “TOTO” dhe Noizy deri më tani nuk ka ndërmend ta tregojë vetë. Po ju e dini? Pa humbur kohë, shijoni TOTO nga Noizy dhe Raf Camora./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026059150695801
    array(1) { ["section"]=> string(97) "noizy-publikon-videoklipin-e-toto-me-reperin-e-huaj-por-kjo-gje-ka-fiksuar-keq-fansat-video-61796" }