INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy publikon foton me miqtë e tij, modelja e famshme ndërkombëtare çudit me atë çfarë i thotë në SHQIP [FOTO]

Noizy publikon foton me miqtë e tij, modelja e famshme ndërkombëtare çudit me atë çfarë i thotë në SHQIP [FOTO]

Publikuar më: 17:15 19-04-2018

I paska mësuar dy fjalë!

Noizy është një nga reperët më të mirë shqiptarë, fama e së cilit i ka kaluar kufinjtë e vendit tonë pasi ai dëgjohet në shumë shtete të Evropës. Nëse e mbani mend, në kënën “A të kujtohet”, Noizy mori në klip modelen e famshe serbe Jenna Jenovich, e cila numëron rreth 2.3 milion ndjekës në Instagram.

Gjatë asaj periudhe u aludua shumë ne mediat rozë se ajo ishte e dashura e Noizyt, por këto thashetheme u mohuan kategorikisht nga reperi, mirëpo ai dhe modelja seksi i kanë ruajtur ende marrëdhëniet mesa duket. Madje Noizy mesa duket i paska mësuar edhe disa fjalë shqip asaj. Në një foto që Noizy ndau me ndjekësit e tij në Instagram, ku u shfaq me miqtë e tij dhe shkroi “kena ardh me bo histori”, Jenna-s siç duket i ka pëlqyer shumë fotoja dhe i komentoi “ooo breee”.

obrez.jpg

 

Paska mësuar të flasë në mënyrë dialektore!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003180980682373
    array(1) { ["section"]=> string(114) "noizy-publikon-foton-me-miqte-e-tij-modelja-e-famshme-nderkombetare-cudit-me-ate-cfare-i-thote-ne-shqip-foto-55762" }