INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy ka gati HIT-in e radhës por për ta publikuar duhet të marrë leje nga ... [VIDEO]

Noizy ka gati HIT-in e radhës por për ta publikuar duhet të marrë leje nga ... [VIDEO]

Publikuar më: 14:54 07-01-2018

Çdo këngë e reperit të njohur, Noizy sapo publikohet shndërrohet ne HIT dhe kjo tashmë dihet. Shumë kolege të tij me siguri do të dëshironin shumë të kishin një projekt së bashku me reperin, pasi suksesi eshte i garantuar. Por së fundmi, Noizy na ka lajmëruar se ka gati projektin e tij më të ri, së bashku edhe me video por nuk e po e lejon një mik. Behet fjale per Blerim Destani. Aktori dhe Noizy kanë arritur një marrëveshje rreth këngës së re.

“Kënga do të dalë vetëm kur të thotë Blerim Destani. Kështu e kemi bërë një marrëveshje. Dmth shkruani nëse e doni këngën online”, mbishkruan Noizy krahas videos së publikuar, ku shihet klipi i këngës që do të titullohet “Gjuha e kampionëve”./intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0040750503540039
    array(1) { ["section"]=> string(80) "noizy-ka-gati-hit-in-e-radhes-por-per-ta-publikuar-duhet-te-marre-leje-nga-46854" }