INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy i sulmuar nga TBA në New York? Reperi shqiptar reagon keq dhe e fshin postimin, por ua tregojmë ne [FOTO]

Noizy i sulmuar nga TBA në New York? Reperi shqiptar reagon keq dhe e fshin postimin, por ua tregojmë ne [FOTO]

Publikuar më: 18:47 24-11-2017

Noizy reagon ndaj TBA: “Kush është ky pinguini që do më fucki up mua?... Zinizin e fshiu postimin brenda 1 minute por intv.al ua tregon...

Reperi i njohur shqiptar, Noizy ndodhet në një tur muzikor në SHBA por mbrëmjen e kaluar në rrjete sociale po shpërndahen video ku një grup i quajtur “TBA” para shumë kohësh armiq me reperin, ka dashur të sulmojë reperin. Ata kanë regjistruar çdo gjë ‘live’ kur po e prisnin por mesa duket nuk kanë mundur të bëjnë asgjë edhe për këtë ka reaguar edhe Noizy i cili ka shprehur dy fjalë për ngjarjen por më pas e fshiu edhe me siguri pasi nuk ka dashur që t’ju japë rëndësi. intv.al ka siguruar foton ku reperi nëpërmjet dy fotove u ka shpjeguar fansave se kjo i duket një komedi e vërtet dhe ka filluar të bëjë ironi. Më poshtë do mund të shihni postimin e plotë nga Noizy./intv.al/

fin.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003169059753418
    array(1) { ["section"]=> string(113) "noizy-i-sulmuar-nga-tba-ne-new-york-reperi-shqiptar-reagon-keq-dhe-e-fshin-postimin-por-ua-tregojme-ne-foto-42982" }