INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy i habiti të gjithë kur na tha “Natën e Mirë” me Rihannën, shoku i tij i ngushtë

Noizy i habiti të gjithë kur na tha “Natën e Mirë” me Rihannën, shoku i tij i ngushtë "tallet" rëndshëm, i thotë atë që nuk pritej! [FOTO]

Publikuar më: 16:19 19-05-2018

U mërzit vallë? 

Noizy është një prej reperëve më të suksesshëm shqiptarë. Këngët e tij kthehen gjithmonë në hite dhe postimet e tij në Instagram nuk kalojnë asnjëherë pa u komentuar.

Me siguri të gjithë e keni vënë re fiksimin e Noizyt për këngëtaren me famë botërore, Rihannën. Reperi shpesh i komenton asaj në foto të ndryshme në Instagram, duke e quajtur edhe ‘nuse’.

Mirëpo veprimi që Noizy ka bërë së fundmi i ka habitur të gjithë fansat. Ai ka publikuar mbrëmjen e kaluar në profilin e tij në Instagram një foto selfie të Rihannës, duke i uruar të gjithë fansave natën e mirë. Por dikush është futur për “t’i prishur punë” dhe ai është shoku i tij i ngushtë Don Vidi. Ai ka komentuar në këtë foto të Noizyt duke etiketuar Rihannën të cilës i thotë “më telefono”. Apo i ka thënë Noizyt ashtu?

ziniznd.jpg

 

Don Vid, Rihanna “është” e Noizyt!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031290054321289
    array(1) { ["section"]=> string(135) "noizy-i-habiti-te-gjithe-kur-na-tha-naten-e-mire-me-rihannen-shoku-i-tij-i-ngushte-tallet-rendshem-i-thote-ate-qe-nuk-pritej-foto-58882" }