INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy i fiksuar pas “nuses”, Rihannës! Shikoni çfarë ka bërë së fundmi [FOTO]

Noizy i fiksuar pas “nuses”, Rihannës! Shikoni çfarë ka bërë së fundmi [FOTO]

Publikuar më: 20:04 09-07-2017

E nisën si shaka, por herën e kaluar Rihanna iu përgjigj Noizy-t në kërkesën për nuse

Reperi shqiptar, Noizy sapo ka publikuar këngën e tij ‘100 kile’ të cilën vazhdon ta promojë në të gjitha mënyrat e mundshme. Të gjithë e dimë tërheqjen që ka ai ndaj divës së popit, Rihanna dhe këtë herë e ka vërtetuar më shumë. Në një foto të publikuar në Instagram, duket Riri në dy fotografi e veshur me të bardhë dhe jeshile. Bëhet fjalë për një pjesë nga refreni i këngës ku ai thotë:

“Puna paster nuk ka hile

E bardh a jeshile, e bardh a jeshile, e bardh a jeshile”

Gjithashtu reperi i ka kërkuar mendim edhe aktorit të njohur, Blerim Destani, i cili ishte një nga protagonistët në klip. Noizy ka komentuar shpesh në profilin e Rihanna në Instagram duke e quajtur ‘nuse’ apo duke e komplimentuar për paraqitjen e saj dhe heren e kaluar ajo ju “përgjigj” duke postuar foto me fustanin e bardhë./intv.al/

zinjo.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032069683074951
    array(1) { ["section"]=> string(78) "noizy-i-fikisuar-pas-nuses-rihannes-shikoni-cfare-ka-bere-se-fundmi-foto-32037" }