INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy habit në videoklipin e ri! Bën bashkë Rita Orën, Nora dhe Era Istrefin [VIDEO]

Noizy habit në videoklipin e ri! Bën bashkë Rita Orën, Nora dhe Era Istrefin [VIDEO]

Publikuar më: 18:47 21-12-2017

Noizy sapo ka publikuar këngën e tij më të re me titullin “Bora”. Për të gjithë ishte një surprizë e vërtetë, jo vetëm koha kur u publikua por edhe përmbajtja e klipit, vajzat seksi, të cilat u menduan si fillim se do të ishin pjesë të klipit të bashkëpunimit të reperit me Ledri Vulën. Gjithashtu teksi na surprizoi vërtet, ku në një pjesë Noizy ka futur bashkë Rita Orën, Nora dhe Era Istrefi.

“Seksi si Nora, e bukur si Eraaa... Rita Oraa”, kështu i ka përshtatur Noizy këngëtaret në këngën e tij. Tani përveçse do bëhet nami në rrjet, presim edhe reagimin e vajzave por edhe te bashkëshortit të Norës, Robertit. Hmm, çdo mendojë vallë ai kur ta dëgjojë këngën “Bora”? Presim, ndërkohë ju mund të shijoni klipin dhe këngën në videon me poshtë./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00084209442138672
    array(1) { ["section"]=> string(86) "noizy-habit-ne-videoklipin-e-ri-ben-bashke-rita-oren-nora-dhe-era-istrefin-video-45560" }