INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy edhe midis Manhattan-it tregon se është tipik shqiptar, shikoni çfarë porosit për të ngrënë [FOTO]

Noizy edhe midis Manhattan-it tregon se është tipik shqiptar, shikoni çfarë porosit për të ngrënë [FOTO]

Publikuar më: 10:30 24-11-2017

Ashtu si shumë këngëtarë të tjerë edhe Noizy këtë periudhë ndodhet me një tur koncertesh në SHBA.

Reperi para dy ditësh publikoi klipin e ri “Dje dhe sot” në bashkëpunim me Ledri Vulën dhe suksesin e saj po e shijon nga larg. Megjithatë,30 vjeçarin duket që e ka marrë malli që tani për vendin e tij. Përveçse nuk po mësohet dot me klimën dhe të ftohtin atje, atij i mungon edhe ushqimi tipik shqiptar. Ndaj reperi  i ‘Dje dhe sot’ ka postuar këtë foto të porosisë që ka bërë në një nga restorantet e Manhattan dhe është pikërisht një pjatë me  fasule dhe mish. /intv.al/ 

24008458_10212608395438141_50599844_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024869441986084
    array(1) { ["section"]=> string(107) "noizy-edhe-midis-manhattan-it-tregon-se-eshte-tipik-shqiptar-shikoni-cfare-porosit-per-te-ngrene-foto-42922" }