INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy dhe Ledri sapo publikuan ‘Dje dhe sot’, videon mund ta shikoni këtu [VIDEO]

Noizy dhe Ledri sapo publikuan ‘Dje dhe sot’, videon mund ta shikoni këtu [VIDEO]

Publikuar më: 13:09 22-11-2017

Bashkëpunimi i shumëpritur mes Ledrit dhe Noizyt, sapo u publikua.

Nëse ‘Dje’ djemtë kanë qenë armiq me nëjri-tjetrin, ‘Sot’ ata vijnë bashkë jo vetëm si miq por edhe si dy bashkëpunues në ‘Dje dhe Sot”. Një këngë kjo që me siguri do të shënojë suksesin e radhës për dy reperat.

Article Logic
Execution time: 0.00079083442687988
array(1) { ["section"]=> string(82) "noizy-dhe-ledri-sapo-publikuan-dje-dhe-sot-videon-mund-ta-shikoni-ketu-video-42720" }