INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy dhe Ledri po mundohen të na thonë diçka, ja mesazhet e tyre të koduara [FOTO]

Noizy dhe Ledri po mundohen të na thonë diçka, ja mesazhet e tyre të koduara [FOTO]

Publikuar më: 16:05 11-11-2017

E nisën me sherr dhe dis-e në këngë marrëdhënien e tyre, ndërsa sot janë miq.

Noizy dhe Ledri Vula kanë hedhur pas krahëve inatet e vjetra  duke mbështetur njëri-tjetrin shpesh. Madje djmetë kanë zbuluar edhe se do të sjellin një bashkëpunim bashkë. Madje postimet e tyre të fundt, të cilat ngjajnë me mesazhe të koduara, ne ia referojmë bashkëpunimit të tyre i cili si duket do të vijë më shpejt nga sa ishte menduar.

“Deri sot, Deri sot.”-shkruan Noizy në  postim në të cilin tregon se është në avion dhe mban në prehër  një palë atlete të reja. Ndërkohë edhe  Ledri  shkruan: “Deri dje, Deri dje.” në një foto ku shihet duke tymosur një cigare. Të jenë këto pjesë nga teksti? 

uytrere.jpg

 

popopo.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00072216987609863
    array(1) { ["section"]=> string(86) "noizy-dhe-ledri-po-mundohen-te-na-thone-dicka-ja-mesazhet-e-tyre-te-koduara-foto-41643" }