INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy dhe Ledri, klip +18? A janë këto pamjet e para? [FOTO/VIDEO]

Noizy dhe Ledri, klip +18? A janë këto pamjet e para? [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 10:13 14-11-2017

Bashkëpunimi mes tyre është pritur prej kohësh nga fansat dhe më në fund po realizohet.

Noizy dhe Ledri kaluan nga një marrëdhënie armiqësore në atë bashkëpunuese dhe duke qenë se janë dy ndër reperat më të pëlqyer shqiptarë, edhe kënga që po sjellin pritet të jetë hit. Djemtë prej pak ditësh ndodhen në Gjermani dhe duket se arsyeja nuk është ndonjë koncert, por xhirimi i klipit. Ata janë atje bashkë me mikun e tyre, aktorin Blerim Destani i cili i duket do të jetë pjesë e klipit. Nga pamjet në natyrë me pamje vjeshte, duke ecur me biçikletë, Noizy mbrëmjen e kaluar e ka nxehur situatën duke  postuar disa pamje të nxehta. Ai ndodhet në dhomë me dy femra, thuajse të zhveshura, të cilat ngjanë si figurante të klipit, duke na dhënë kështu përshtypjen se ky klip do të jetë shumë provokues. 

23635285_10212534841119329_1094326119_n.jpg

23584869_10212534840999326_1776882723_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00091791152954102
    array(1) { ["section"]=> string(66) "noizy-dhe-ledri-klip-18-a-jane-keto-pamjet-e-para-foto-video-41880" }