INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy dhe Enca nuk flasin më, por këngëtarja mban ende shoqëri me këtë anëtar të grupit [FOTO]

Noizy dhe Enca nuk flasin më, por këngëtarja mban ende shoqëri me këtë anëtar të grupit [FOTO]

Publikuar më: 17:02 04-11-2017

Marrëdhënia e tyre u bë kohë që është prishur dhe duket se nuk ka më kthim pas.

Të paktën këtë na ka lënë reperi të kuptojmë por jo anëtarët e tjerët të grupit. Pavarësisht se nuk flet me liderin, Enca mban shoqëri me disa nga djemtë e grupit. Pas Varrosit, këngëtarja ka takuar edhe Don Vidin, i cili është edhe krahu i djathtë e reperit. Madje ata duket se kanë shoqëri të pastër, pavarësisht marrëdhënies së saj me Noizyn. /intv.al/ 

23131660_1741739752525525_1940394125836079896_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026001930236816
    array(1) { ["section"]=> string(97) "noizy-dhe-enca-nuk-flasin-me-por-kengetarja-mban-ende-shoqeri-me-kete-anetar-te-grupit-foto-40964" }