INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy apo Getoari? Ja kë zgjedh Gold AG si mbretin e repit [FOTO]

Noizy apo Getoari? Ja kë zgjedh Gold AG si mbretin e repit [FOTO]

Publikuar më: 20:40 02-12-2017

Reperi Gold AG është vënë shpesh në qendër të diskutimeve për miqësitë dhe armiqësitë me Noizyn dhe Getoarin.

Këtë herë ai u vendos para një zgjedhjeje vërtet të sikletshme, për të zgjedhur mes dy repereva e shqiptar. Por mes Noizyt dhe Getit, Gold AG zgjedh veten si mbret i repit.

auto_17493826_1468266313205536_2541540600985944064_n1491126190.jpg

551368_358760484230567_1551397096_n.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025670528411865
    array(1) { ["section"]=> string(68) "noizy-apo-getoari-ja-ke-zgjedh-gold-ag-si-mbretin-e-repit-foto-43752" }