INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
“No I Love Yous” gati të “çmendi” botën! Këngën e Era Istrefit dhe French Montana-s mund ta shijoni këtu [VIDEO]

“No I Love Yous” gati të “çmendi” botën! Këngën e Era Istrefit dhe French Montana-s mund ta shijoni këtu [VIDEO]

Publikuar më: 22:16 28-09-2017

Ky është momenti i Era Istrefit dhe French Montana të “mbretërojnë” në muzikë…

Për këtë bashkëpunim që flitet të jetë “bileta” e këngëtares Era Istrefi që do i siguroje gjithë vëmendjen e të gjithë mediave botërore. Por tani kënga është bërë virale dhe në mesnatë flitet të publikohet edhe videoklipi. Kjo do të jetë padyshim kënga që të gjithë do dashurohen me të dhe ritmi i saj do të na shoqërojë për një kohë të gjatë. Do e kërcejmë dhe do dëgjojmë në çdo club jo vetëm në Shqipëri por kudo. Më poshtë mund të shijoni një pjesë nga kënga e Era Istrefit dhe French Montanes siguruar nga intv.al por jo të gjithë kengen pasi dëshirojmë të kemi akoma më shumë kuriozitet kur të jetë bashkë me videoklipin./intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0036430358886719
    array(1) { ["section"]=> string(111) "no-i-love-yous-gati-te-cmendi-boten-kengen-e-era-istrefit-dhe-french-montana-s-mund-ta-shijoni-ketu-video-37732" }