INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Njihuni me sherrxhien më të madhe të showbiz-it shqiptar! Është zënë me Flori Mumajesi, Dalina Buzin dhe shumë të tjerë [VIDEO]

Njihuni me sherrxhien më të madhe të showbiz-it shqiptar! Është zënë me Flori Mumajesi, Dalina Buzin dhe shumë të tjerë [VIDEO]

Publikuar më: 21:03 20-04-2018

Madje shumë sherre të saj kanë përfunduar me dhunë fizike…

Në showbiz-in shqiptar ekzistojnë shumë bashkëpunime, lidhje sentimentale apo edhe miqësi. Por nuk kanë munguar edhe sherret midis personazheve publike. Dhe sherrxhija më e madhe e showbiz-it shqiptar është një ndër këngëtaret më të njohura të skenës shqiptare, e cila numëron çmime dhe këngë të cilat publiku ende i do. Emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani ka treguar 5 sherret më të mëdha në skenën shqiptare të këngëtares ‘gangstere’ dhe për kë bëhet fjalë e mësoni më poshtë në minutën 29:23./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030651092529297
    array(1) { ["section"]=> string(129) "njihuni-me-sherrxhien-me-te-madhe-te-showbiz-it-shqiptar-eshte-zene-me-flori-mumajesi-dalina-buzin-dhe-shume-te-tjere-video-55906" }