INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Njihuni me problemet më të zakonta që çdo shenjë horoskopi has në marrëdhënien në çift

Njihuni me problemet më të zakonta që çdo shenjë horoskopi has në marrëdhënien në çift

Publikuar më: 22:35 20-06-2017

Mësoni problemet me të zakonta që hasen në marrëdhënien në çift sipas shenjës së horoskopit

Dashi

1.Ju jeni të fokusuar tek e ardhmja juaj , duke llogaritur  dhe planifikuar çdo gjë. Kjo bën që në shumicën e rasteve partneri mos jetë dakord ose nuk është në ritmin e planifikineve tuaja ndaj dhe problemet në marrëdhënien tuaj fillojnë.

2.Ju gjithmonë refuzoni të merrni një "JO" për një kërkëse që i keni bërë partnerit.

Demi

1.Ju jeni teper gjykues dhe kritik ndaj partnerit tuaj. Në shumicën e rasteve mundoheni të mos ja bëni shumë të qartë duke mos e adresuar kërkesën tuaj, gjë e cila sjell dhe grindjet midis çiftit.

2.ju jeni tepër hakmarrës si natyrë  edhe për gjënë më të vogël.

Binjaket

1.Ju jeni fanatik të mëdhenj në lidhje dhe kjo gjë nuk është e mire për lidhjen tuaj

2.Ju fokusoheni shumë tek vetja sa harroni dëshirat e partnerit tuaj.

Gaforja

1.Ju gjithmonë keni frikë se partneri juaj po ja u dredh.

2.ju doni të merrni dashuri vazhdimisht në të kundërt bëheni shumë të ftohtë dhe grindavec me këdo rreth jush.

Luani

1.Ju vazhdoni me idenë se partneri juaj duhet të jetë ai që duhet të punojë më shumë për ta bërë nje gjendje të mirë financiare.

2.Ju kërkoni shumë më tepër vëmendje nga partneri juaj se sa jeni të gatshëm të ofroni, duke i bërë marrëdhëniet tuaja  të njëanshme.

Virgjeresha

1.Kur nxeheni flisni para se të mendoni  , shpesh duke thënë gjëra që nuk do të donit ti thoshit.

2.ju doni te jeni me partenrin tuaj 24/7 duke ditur dhe parë se çfarë ben ai/ajo. Duke harruar se shpesh herë bëheni dhe bezdisës.

PESHORJA

1.Ju gjithmonë shihni të mirën në cdo gje  që hasni, dhe kjo pikëpamje e bën të vështirë për ju të kuptoni se si disa njerëz mund të jenë duke ndikuar negativisht  në jetën tuaj.

2.Ju e keni më të lehte të thoni një gënjeshtër sesa të lëndoni një person tjetër, por nuk jeni mjaft të kujdesshëm për të mos u kapur.

Akrepi

1.Ju merrni gjithçka që është thënë ose bërë si dicka personale.

2.Gjithashtu nuk jeni aspak tolerant dhe nuk jepni asnjëherë një shans të dytë.

Shigjetari

1.Shpirti juaj i lirë dhe aventureskë shpesh bie ndesh me kufijtë e të tjerëve dhe zonën e rehatit duke shkaktuar disa çështje dhe probleme themelore në marrëdhëniet tuaja.

2.Ju dëshironi lirinë absolute, duke dashur të udhëtoni vetëm dhe të keni një marrëdhënie të hapur, megjithatë partneri juaj e ka te veshtire te mesohet me kte ide.

Bricjapi

1.Kur ju keni qenë së bashku me dikë për një kohë të gjatë ju filloni te humbisni interesin.

2.Ju pëlqen që partneri t’ju lutet për t’i plotesuar një kërkesë që bën.

Ujori

1.Ju gjithmonë ndiheni sikur jeni keqkuptuar.

2.Ju keni frike Se mos partnerit tuaj i ndodh diçka e keqe sa kujdeseni për të shpesh herë duke e tepruar dhe duke e bezdisur atë.

Peshqit

1.ju jeni shumë të rezervuar dhe ndoshta nuk shpreheni aq sa duhet.

2.Në menyrë për tu clodhur e për të rimarrë veten pas stresit të ditës që po kaloni ju keni nevojë  të kaloni pak kohë duke qëndruar vetë gjë e cila nuk i pëlqen partnerit tuaj.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0038120746612549
    array(1) { ["section"]=> string(92) "njihuni-me-problemet-me-te-zakonta-qe-cdo-shenje-horoskopi-has-ne-marredhenien-ne-cift-30533" }