INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Njihen si rivale, por Rihanna dhe Beyonce paskan realizuar një këngë bashkë? [FOTO]

Njihen si rivale, por Rihanna dhe Beyonce paskan realizuar një këngë bashkë? [FOTO]

Publikuar më: 12:17 18-01-2018

Dihet tashmë botërisht se Rihanna dhe Beyonce nuk kanë ndonjë marrëdhënie të mirë me njëra-tjetrën.

Kjo edhe pas zërave të mëparshëm se mes Ririt dhe Jay Z-së kishte patur një romancë. Megjithatë fansat e dy këngëtareve ende vazhdojnë të shpresojnë për një bashkëpunim mes tyre, i cili si duket paska ndodhur. Kjo tregohet në faqen zyrtare të ASCAP, kompania ku regjistrohen këngët e të gjithë artistëve në SHBA, është shfaqur një projekt i dy artisteve, i titulluar “Love On Top”. Megjithatë kjo nuk është konfirmuar ende. 

rihanna-beyonce.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0056371688842773
    array(1) { ["section"]=> string(85) "njihen-si-rivale-por-rihanna-dhe-beyonce-paskan-realizuar-nje-kenge-bashke-foto-47866" }