INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Një tjetër sukses! Rita Ora nominohet në “MTV EMA” [VIDEO]

Një tjetër sukses! Rita Ora nominohet në “MTV EMA” [VIDEO]

Publikuar më: 10:18 30-10-2017

Suskeset për Rita Orën vazhdojnë!

Këngëtarja së fundmi është nominuar në çmimet e “MTV EMA” në kategorinë “paraqitja më e mirë” dhe për këtë iu kërkon fansave ta votojnë. Kujtojmë që edhe këngëtarja tjetër shqiptare, Dua Lipa, ëhstë nominuar në tre kategori në “MTV EMA”. Ju urojmë suskese vajzave shqiptare.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011768341064453
    array(1) { ["section"]=> string(59) "nje-tjeter-sukses-rita-ora-nominohet-ne-mtv-ema-video-40397" }