INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Një tjetër modele super seksi e fiksuar pas Ronaldos. Ja cila është ajo…[FOTO]

Një tjetër modele super seksi e fiksuar pas Ronaldos. Ja cila është ajo…[FOTO]

Publikuar më: 11:45 13-11-2017

Të shumta janë femrat e fiksuara fas fenomenit të futbollit Cristiano Ronaldo.

Së fundmi kësaj liste i është bashkuar dhe modelja ruse Tanya Mitshyushina  e cila është shprehur se e admiron yllin portugez dhe se ëndërron shumë të jetë në krahët e tij.

Gjatë intervistës për një television vendas ajo tregoi se nuk ka patur mundësi ndonjëherë ta takojë Ronaldon nga afër edhe pse ka shkuar në stadium për të ndjekur ndeshjet e Real Madridit.

24-vjeçarja është një ndër modelet e preferuara të momentit dhe ka qindra mijëra ndjekës në Instagram.

Por a do të jetë i gatshëm portugezi të nisë një aventurë tjetër ruse pas asaj me Irina Shayk.

Epo nuk na mbetet gjë tjetër veçse ti urojmë fat bukuroshes ruse.

aerghaerh.jpg

 

 

 

aerhaerh.jpg

dgr_awegf.jpg

eriop_gfno9awerig.jpg

oifoawef.jpg

ghaerhaer.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012280941009521
    array(1) { ["section"]=> string(81) "nje-tjeter-modele-super-seksi-e-fiksuar-pas-ronaldos-ja-cila-eshte-ajo-foto-41771" }