INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Një shqiptar bëhet pjesë e labalit ku bën pjesë Rihanna [FOTO]

Një shqiptar bëhet pjesë e labalit ku bën pjesë Rihanna [FOTO]

Publikuar më: 15:29 15-06-2017

Më parë ka qenë edhe një shqiptare pjesë e këtij labeli, Rita Ora.

Roc Nation, është një ndër produksionet më të mëdha në botë, që udhëhiqet nga top yjet ndërkombëtare të muzikës, siç është reperi Jay Z. Bëhet fjalë për reperin me prejardhje shqiptare, Larry Gashi i njohur me nofkën G4ashi. Ai ka nënshkruar kontratë me përfaqësuesit e të famshmit Roc Nation. Dhe kjo është një arritje e madhe për një artist shqiptar apo për këdo qoftë, pasi shumë e duan por të paktë arrijnë të behën pjesë e këtij labeli. Lajmin se Gashi u bë pjesë e këtij labeli e dha vetë faqja personale e Roc Nation në Instagram, ku i uruan Gashit mirëseardhje këtij të fundit. Në këtë label bën pjesë dhe fenomeni Rihanna dhe më parë ka qenë pjesë edhe një shqiptare tjetër, Rita Ora por ajo nuk bën më pjesë tani./intv.al/

 

labeli

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012538433074951
    array(1) { ["section"]=> string(66) "nje-shqiptar-behet-pjese-e-labalit-ku-ben-pjese-rihanna-foto-30179" }