INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Një sheik si Capital T dhe një boss si Mc Kresha publikojnë ‘’Numra’’ [VIDEO]

Një sheik si Capital T dhe një boss si Mc Kresha publikojnë ‘’Numra’’ [VIDEO]

Publikuar më: 23:11 06-12-2017

Pas Noizyt dhe Ledri Vulës edhe dyshja e reperëve publikojnë ‘’Numra’’…

Mesa duket tani është koha e bashkëpunimeve dhe më së miri po vazhdon kjo “lojë”. Këtë herë dyshja vjen në super formë, një sheik si Capital T dhe një boss si Mc Kresha. Reperët kanë edhe disa këngë të tjera së bashku, siç janë: “Ballin”, “Paret vin N'fund T'mujit”. Por tani ja vlen ta shijoni klipin edhe këngën e tyre më të re./intv.al/

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.000885009765625
    array(1) { ["section"]=> string(77) "nje-sheik-si-capital-t-dhe-nje-boss-si-mc-kresha-publikojne-numra-video-44156" }