INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Një objekt misterioz në tokë [VIDEO]

Një objekt misterioz në tokë [VIDEO]

Publikuar më: 17:11 20-11-2017

Ekuipazhi i Stacionit Ndërkombëtar të Hapësirës ka zbuluar se një objekt misterioz ka hyrë në planetin tonë.

Teorite konspirative flasin se dyshimet e para janë per UFOT-t dhe çka ka sjell dhe nisjen e akuzave drejt NASA-s se po mbulon ekzistencën dhe hyrjet e të huajve.

Kjo nuk është hera e parë që agjencia hapësinore akuzohet, vite më parë ajo u përfshi në një skandal, pasi u akuzua se ka fshehur të dhënat se 6 jashtë tokësorë kanë që në një transmetim live në ISS.

Specialisti Z. Glockner në një deklaratë për kanalin SecureTeam10, ka deklaruar se objekti që lëvizë me një shpejtësi 136km-h është më shumë së një meteor pasi bishti që është karakteristik për një meteor mungon tek ky objekt.

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00420713424683
    array(1) { ["section"]=> string(40) "nje-objekt-misterioz-ne-toke-video-42522" }