INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Një nuse si Xhensila! Shihni çfarë përgatit ajo për Besin [FOTO]

Një nuse si Xhensila! Shihni çfarë përgatit ajo për Besin [FOTO]

Publikuar më: 21:42 12-10-2017

Xhensila dhe Bes Kallaku janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar dhe kjo simpati u shtua më shumë pas dasmës së tyre madhështore, e cila na ka pëlqyer të gjithëve. Jo vetëm dasma, por edhe muaji i tyre i mjaltit ishte i mrekullueshëm, ku në çdo postim, tregonin dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrit. Tani që çifti janë kthyer, Besi po përqëndrohet tek puna pasi siç është bërë e ditur ai do të jetë prezantues në "Kënga Magjike", ndërsa Xhensila nga postimi i fundit tregon se pas martesës është kthyer në "nuse për shtëpi".  Por deri më tani askush nuk e dinte se Xhensila ishte një vajzë e përkushtuar dhe ndaj kuzhinës.  Në postimin e saj të fundit ajo ndodhet në shtëpi dhe po gatuan për bashkëshortin e saj një gjellë tradicionale të Shqipërisë.

collagexhena.jpg

Epo nuk thonë kot dashuria kalon nga stomaku.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00081396102905273
    array(1) { ["section"]=> string(67) "nje-nuse-si-xhensila-shihni-cfare-pergatit-ajo-per-besin-foto-38831" }