INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Një ditë pas Kuvendit, Basha pi kafe me një grua të njohur[FOTO]

Një ditë pas Kuvendit, Basha pi kafe me një grua të njohur[FOTO]

Publikuar më: 12:39 30-04-2018

Një ditë pasi Kuvendi Kombëtar i PD votoi Statutin e Ri, lideri demokrat Lulzim Basha ka zgjedhur ta konsumojë kafen e mëngjesin nën shoqërinë e aleates së tij, Monika Kryemadhi. Takimi vjen pasi lideri demokrat u përballë me kritika të forta gjatë Kuvendit, për Statutin e ri e megjithatë ai u votua nga delegatët. Mesa duket dy krerët e Opozitës po diskutojnë rreth zhvillimeve të fundit dhe qëndrimeve të përbashkëta që do të mbajnë përballë qeverisë Rama. Monika dhe Basha janë fotografuar nga Opinion.al, në ambientet e “Rogner” në kryeqytet.

basha-kryemadhi1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030629634857178
    array(1) { ["section"]=> string(41) "nje-dite-pas-kuvendit-basha-pi-kafe-56777" }