INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Një Audi RS5 mbi banane! Ja rezultati [VIDEO]

Një Audi RS5 mbi banane! Ja rezultati [VIDEO]

Publikuar më: 20:01 14-09-2018

Cfarë do të ndodhte nëse provojmë të ngasim një makinë mbi qindra lekura bananesh? Këtë gjë na e thonë djemtë e blogut në youtube TheHoonigans .

Instagram Banner

Ata kanë testuar një Audi RS5 sipër lekurave të bananeve për të parë nëse vërtët cdo gjë rrëshket mbi to.
Rezultati ishte mëse i dukshëm ,makina humb pak kontrollin dhe spostohet në momentin që merr kthesa. Këtë gjë mund ta vëreni edhe në videon më poshtë.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0086669921875
    array(1) { ["section"]=> string(48) "nje-audi-rs5-mbi-banane-ja-rezultati-video-71688" }