INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Një aplikacion që kushton 1199 $. Zbuloni pse

Një aplikacion që kushton 1199 $. Zbuloni pse

Publikuar më: 16:01 13-09-2018

VIP Black është një aplikacion qe gjendet në appstore dhe kushton plot 1199$. Ky aplikacion ju lejon të gjeni cfarë do lloj informacioni mbi hotelet, restaurantet,limuzina,dhurata dhe shume oferta shit-blerje cdo gjë qe vertet mund të kerkosh.

Instagram Banner

Cdo shërbim që ofron ky aplikacion supozohet të jetë ekskluziv dhe kjo është arsyea pse është kaq i kushtueshëm

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0035200119018555
    array(1) { ["section"]=> string(48) "nje-aplikacion-qe-kushton-1199-zbuloni-pse-71586" }