INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
NIP/TUCK

NIP/TUCK

Publikuar më: 18:29 27-09-2017


Një dramë me një perfeksion shqetësues. Fitues i Golden Globes. Një dramë tëpër provokuese dhe gazmore sipas Times Magazine. Mbresëlënëse sipas San Fransisco Cronicals. Seriali më provokues dhe fiksues sipas TV Guide. 9 nominime për Emmy, 5 nominime për Golden Globe, një nga shikueshmëritë më të larta në histori

Më shumë në këtë kategori: « SUITS
CASTLE »

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00455284118652
    array(1) { ["section"]=> string(14) "nip-tuck-37619" }