INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nicole Kidman je ti?! Aktorja nuk njihet aspak në rolin e ri [FOTO]

Nicole Kidman je ti?! Aktorja nuk njihet aspak në rolin e ri [FOTO]

Publikuar më: 11:59 23-08-2018

Nicole Kidman nuk duket aspak si vetvetja në filmin e ri “Destroyer”. Aktorja australiane është fotografuar gjatë xhirimeve të filmit, e veshur me një xhaketë lëkure, xhinse, çizme të sheshta dhe një makeup që e bën pamjen e saj të shpërfytyruar si dhe një paruke ngjyrë kafe, me një fjalë asgjë e përbashkët me pamjen e saj plot shkëlqim.

Fituesja e çmimit Oskar është në rolin e nje detektiveje të LAPD, Erin Bell, e cila u maskua për t’u bërë pjesë e një bande në fillimet e karrierës seë saj si detektive. Vite më vonë, banda ribashkohet dhe Bell duhet të gjejë një mënyrë për t’u bërë pjesë e saj, për t’i dhënë fund krimit dhe për të qëndruar në paqe me veten.

Filmi krim dhe aksion, “Destroyer” është me regji të Karyn Kusama, e njohur për filmat e saj si “Jennifer’s Body”, “Aeon Flux” dhe “Girlfight”. Projekti i Kidman është të bashkëpunojë me regjisore femra çdo 18 muaj, me qëllim që të shtohet numri i femrave në industrinë e Hollyëood-it.

maxresdefault-6.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0090248584747314
    array(1) { ["section"]=> string(69) "nicole-kidman-je-ti-aktorja-nuk-njihet-aspak-ne-rolin-e-ri-foto-69078" }