INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ngjashmëri e frikshme! Njihuni me sozinë e Kendall Jenner, edhe pse kjo e fundit e 'urren'! [FOTO]

Ngjashmëri e frikshme! Njihuni me sozinë e Kendall Jenner, edhe pse kjo e fundit e 'urren'! [FOTO]

Publikuar më: 20:35 29-10-2018

Kjo vajzë seksi po pushton internetin, arsyeja? Është sozi e Kendall Jenner...

Emisioni Fun Day me moderatore Fatma Methasani në rubrikën 'Copy-Paste' bëri pjesë sozinë e një prej yjeve botërorë, Kendall Jenner. Bëhet fjalë për modelen ruse, Kate Bogucharskaia, e cila po bëhet e famshme për ngjashmërinë e madhe që ka me pjesëtaren e një prej familjeve më të famshme në botë. Kate ngjan shumë me Kendall Jenner. Ka thashetheme që Kendall nuk e pëlqen që ajo ka ngjashmëri me të dhe për më shumë që e gjitha kjo është kthyer në burim lajmesh.

Shumë kërkojnë që t’i shikojnë së bashku modelet në një set fotografik, por ju e shihni ngjashmërinë e dyshes në videon mëposhtë, minuta 11:13./intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030930042266846
    array(1) { ["section"]=> string(97) "ngjashmeri-e-frikshme-njihuni-me-sozine-e-kendall-jenner-edhe-pse-kjo-e-fundit-e-urren-foto-77007" }