INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ngacmoi Noizy-n me postimin e saj, pas reagimit të këtij të fundit, Kylie Jenner habit me veprimin e saj [FOTO]

Ngacmoi Noizy-n me postimin e saj, pas reagimit të këtij të fundit, Kylie Jenner habit me veprimin e saj [FOTO]

Publikuar më: 18:19 12-04-2018

Në një kohë media ndërkombëtare ‘vlon’ për tradhtinë e Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian, motrat e saj shihen se nuk e vrasin mendjen. Ato gjatë gjithë kohës postojnë foto provokuese dhe së fundmi e vogla e Kardashian-Jenner mori vëmendjen e medias shqiptare.

Ajo publikoi një foto ku si mbishkrim kishte: "Big body benz, please don't crashhh", dhe kjo diçiturë na ngacmoi jo vetëm neve por edhe vetë Noizyn. Pasi reperi ka një këngë me këtë titull dhe kështu reagoi me anë të një komenti duke shkruar: "The whip ain't no rental".

Por nëse bëni një xhiro në Instagramin e të voglës, Jenner do shihni se foton më poshtë të siguruar nga intv.al, pasi Kylie tashmëe ka fshirë këtë postim provokues ku tregonte format thuajse perfekte të të pasmeve të saj./intv.al/

dghrytyhtyh.jpg

kylie.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031309127807617
    array(1) { ["section"]=> string(113) "ngacmoi-noizy-n-me-postimin-e-saj-pas-reagimit-te-ketij-te-fundit-kylie-jenner-habit-me-veprimin-e-saj-foto-55041" }