INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Nga lindje-perëndim tek gjoksi formë zile! Ja kush janë 7 format e ndryshme të gjoksit, cila është e juaja [FOTO]

Nga lindje-perëndim tek gjoksi formë zile! Ja kush janë 7 format e ndryshme të gjoksit, cila është e juaja [FOTO]

Publikuar më: 19:33 10-01-2018

Funksional dhe njëkohësisht tërheqës, gjoksi i femrës ka forma të ndryshme. Ndryshimi nuk është vetëm në madhësi: gjoks i vogël apo i madh, pasi kjo dihet.

Një kompani e quajtur “Linger, dashuria e tretë” ka studiuar artin e gjoksit dhe ka identifikuar shtatë lloje gjoksi.

I rrumbullakët

i_rrumbullaket.jpg

 

 

Lindje-Perëndim

lindje_perendim.jpg

Të veçuar

i_vecuar.jpg

 

Pikë loti

pike_loti.jpg

I vogël

i_vogel.jpg

 

Asimetrik

asimetrik.jpg

Formë zile

forme_zile.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031230449676514
    array(1) { ["section"]=> string(115) "nga-lindje-perendim-tek-gjoksi-forme-zile-ja-kush-jane-7-format-e-ndryshme-te-gjoksit-cila-eshte-e-juaja-foto-47188" }