INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nga Elvana Gjata e deri te Olta Gixhari! Ja si ishin veshur të ftuarit në dasmën e Jonidës dhe Besnikut [FOTO]

Nga Elvana Gjata e deri te Olta Gixhari! Ja si ishin veshur të ftuarit në dasmën e Jonidës dhe Besnikut [FOTO]

Publikuar më: 13:09 15-09-2019

Jonida dhe Besniku kanë kurorëzuar sot dashurinë e tyre në martesë me një ceremoni buzë detit të organizuar nga "Ami Event". Çifti u celebruan nga mikesha e ngushtë, Elvana Gjata.

Jonida dhe Besniku kanë ftuar në dasmë shumë miq e kolegë artistë si Olta Gixhari, Monika Lubonja, Amarda dhe Ermal Mamaqi, Niada Saliasi, Florian Agalliu etj.

Disa nga veshjet e të ftuarve jua sjellim në fotot e mëposhtme!!

2.jpg

3.jpg

1.jpg

4.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073449611663818
    array(1) { ["section"]=> string(114) "nga-elvana-gjata-e-deri-te-olta-gixhari-ja-si-ishin-veshur-te-ftuarit-ne-dasmen-e-jonides-dhe-besnikut-foto-102176" }