INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Nga Beyonce, tek Kendall Jenner këto janë veshjet pothuajse të zhveshura në Met Gala

Nga Beyonce, tek Kendall Jenner këto janë veshjet pothuajse të zhveshura në Met Gala

Publikuar më: 17:10 06-05-2018

Gjatë gjithë këtyre viteve, shumë yje Hollywood-i na kanë habitur me veshjet e tyre gjatë kalimit në tapetin e kuq në Met Gala. Nuk ka një kod veshje në këtë event kaq të rëndësishëm, por mesa duket ato kanë preferuar veshjet e tejdukshme dhe transparente, ku duket dukshëm trupi i tyre.

Beyonce është mbretëresha e veshjeve të tejdukshme në Met Gala. Këngëtarja ‘tronditi’ të gjithë me fustanin e saj të gjatë me dantella në vitin 2012 kur kaloi në tapetin e kuq në Met Gala. 

article-2141083-12FB1046000005DC-713_634x806.jpg

 

Beyonce u shfaq në një tjetër fustan të tejdukshëm në Met Gala në vitin në 2014, por nuk mbaroi me kaq!

beyonce-met-gala-2014.jpg

 

Një vit më vonë Beyonce shfaqet me fustanin më të tejdukshëm apo të zbuluar që ajo kishte veshur ndonjëherë. Fustani tregoi trupin e saj fantastik dhe u stolis me bizhuteritë e ndërlikuara.

beyonce-givenchy-cout-399887.jpg

 

Por ajo nuk është e vetmja yll që rrëmbeu vështrimet e të gjithëve në Met Gala. Kendall Jenner rrëmbeu vemëndjen e të gjithëve me fustanin e saj të tejdukshëm me rrjetë ku vëreheshin pjesët e saj të trupit në Met Gala në vitin 2017. Fustani i tejdukshëm  nuk ishte vetëm një fustan i thjeshtë pasi tek ai ishin të lidhura me fije edhe 85,000 kristale.

Kendall-Jenner-La-Perla-Dress-Met-Gala-2017.jpg

 

Nga pamja plotësisht e dukshme e Beyonce, tek veshja pothuajse e zhveshur e Kendall Jenner këto janë veshjet më transparente në Met Gala:

8a2fdbff7f93062e84d8408f7c7becd7.jpg

Zoë_Kravitz.jpg

 

c10577e29976b5a61991df5c08d51e08.jpg

 

met-gala-7.jpg

 

33C23BF300000578-3570623-image-m-96_1462254091600.jpg

 

Halle_Berry.jpg

 

DonatellaVersaceMetGala2015ArrivalsbuKu0Ec49hbl.jpg

 

rs_1024x759-170501182216-1024-bella-hadid-met-gala.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024800300598145
    array(1) { ["section"]=> string(89) "nga-beyonce-tek-kendall-jenner-keto-jane-veshjet-pothuajse-te-zhveshura-ne-met-gala-57484" }