INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Neymar po ”qan” për një rikthim tek Barcelona, ja çfarë bën tani

Neymar po ”qan” për një rikthim tek Barcelona, ja çfarë bën tani

Publikuar më: 14:24 11-01-2019

Ylli i Paris Saint Germain, Neymar, duket se nuk do të përshtatet asnjëherë me jetën në Francë. Braziliani po e kërkon me ngulm një rikthim tek skuadra e Barcelonës, ku kaloi një pjesë të mrekullueshme të karrierës.

“El Mundo” shkruan se Neymar ka kontaktuar skuadrën katalane disa herë gjatë javëve të fundit për të diskutuar për një rikthim të mundshëm.

Neymar ndërroi skuadër për të kaluar nga Barcelona tek PSG, për shumën e 222 milionë eurove, në vitin 2017.Gjithsesi, tani braziliani duket se është pishman me veprimin e tij dhe ka shfaqur dëshirën që të kthehet në “Camp Nou.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080389976501465
    array(1) { ["section"]=> string(67) "neymar-po-qan-per-nje-rikthim-tek-barcelona-ja-cfare-ben-tani-84117" }