INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Neymar, pasaniku i botërorit Rusi 2018

Neymar, pasaniku i botërorit Rusi 2018

Publikuar më: 14:56 13-06-2018

Ka filluar numërimi mbrapsht i botërorit Rusi 2018.

Gjithçka është gati për nisjen e kësaj supersfide botërore,  kur vetëm një ditë na ndan nga starti i sfidës së parë mes Rusisë dhe Arabisë Saudite.

Trajnerët e klubeve kanë studiuar kundërshtarët me të cilët do të përballen, duke vënë theksin sigurisht te lojtarët më të mirë të rivalit.

Janë pikërisht këta lojtarë që janë edhe më të shtrenjtët në merkato dhe vëndin e parë e mban pikërisht braziliani Neymar.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0038280487060547
    array(1) { ["section"]=> string(43) "neymar-pasaniku-i-boterorit-rusi-2018-61617" }