INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nëse mendoni se Elvana Gjata nuk di të provokojë, duhet të shihni këtë FOTO ku tregon të pasmet

Nëse mendoni se Elvana Gjata nuk di të provokojë, duhet të shihni këtë FOTO ku tregon të pasmet

Publikuar më: 15:04 11-07-2018

Elvana Gjata është një këngëtaret më në zë të momentit dhe ndër ato më IN. Ajo u rikthye fuqishëm me mini-albumin e saj 'EP3' dhe më pas me këngë "Off Guard" në bashkëpunim me reperin e njohur amerikan, Ty Dolla Sign. 

Por së fundmi ajo mori vëmendjen e publikut dhe medias online nga bashkëpunimi me Ledri Vulën dhe John Shahun. Në klip ajo shfaqet mjaft seksi e veshur në të kuqe, por ajo di të duket provokuese edhe në kushte shtëpie. E veshur sportive, Elvana duket në super formë dhe nëse do ishte si postim, me të vërtetë do kishte marrë shumë 'like' si foto./intv.al/

de2cb152-c107-4cde-847d-80b07814e1d1.jpg

Nëse mendoni se Elvana nuk di të provokojë, duhet të shihni këtë FOTO ku tregon të pasmet

Elvana Gjata është një këngëtaret më në zë të momentit dhe ndër ato më IN. Ajo u rikthye fuqishëm me mini-albumin e saj 'EP3' dhe më pas me këngë "Off Guard" në bashkëpunim me reperin e njohur amerikan, Ty Dolla Sign.

Por së fundmi ajo mori vëmendjen e publikut dhe medias online nga bashkëpunimi me Ledri Vulën dhe John Shahun. Në klip ajo shfaqet mjaft seksi e veshur në të kuqe, por ajo di të duket provokuese edhe në kushte shtëpie. E veshur sportive, Elvana duket në super formë dhe nëse do ishte si postim, me të vërtetë do kishte marrë shumë 'like' si foto./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0060899257659912
    array(1) { ["section"]=> string(100) "nese-mendoni-se-elvana-gjata-nuk-di-te-provokoje-duhet-te-shihni-kete-foto-ku-tregon-te-pasmet-64664" }