INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nëse Kim K ka parfumin në formën e trupit dhe të pasmeve gjigande, shihni ç'bën Rashel Kolaneci me të pasmet e saj [FOTO]

Nëse Kim K ka parfumin në formën e trupit dhe të pasmeve gjigande, shihni ç'bën Rashel Kolaneci me të pasmet e saj [FOTO]

Publikuar më: 18:55 26-05-2018

Kim Kardashian njihet për çmenduritë e saj dhe jetën e luksit që zotëron. Mjaft biznese janë në pronësi të saj dhe mendimi për të patur trupin e saj në një shishe parfumi, i rezultoi i suksesshëm. Tani ajo e ka në treg këtë parfum dhe çdo kush që do trupin e Kim K, mund ta ketë në ‘dorë’...

Por e dini çka bërë Rashel Kolaneci me të pasmet e saj gjigande? Ajo ka menduar t’i pikturojë në thonjtë e saj, jo vetëm të pasmet, por edhe kurrizin. Thoni të jetë frymëzuar nga vetja e saj këto ditë plazhi? Pasi pak ditë më parë ajo postoi disa foto nga plazhi ku shihej me bikini braziliane roze dhe njëjtë shihen edhe të thonjtë e saj. Nuk i dihet por vajza, Rashel sapo u dha një ide shumë COOL./intv.al/

a56963a9-f3c6-4bd9-a3ea-4c03bc43b168.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0020689964294434
    array(1) { ["section"]=> string(124) "nese-kim-k-ka-parfumin-ne-formen-e-trupit-dhe-te-pasmeve-gjigande-shihni-c-ben-rashel-kolaneci-me-te-pasmet-e-saj-foto-59720" }