INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nëse jeni kuriozë, zbuloni si duket vajza e porsalindur e Kylie Jenner! [FOTO]

Nëse jeni kuriozë, zbuloni si duket vajza e porsalindur e Kylie Jenner! [FOTO]

Publikuar më: 21:42 22-02-2018

Familja e saj është e dashuruar me televizionin, por Kylie Jenner ia doli ta mbante shumë private shtatzëninë e saj dhe jo vetëm sepse po e mban shumë private edhe jetën e saj si nënë e re. Por siç duket Kylie e ka bërë “zemrën gur” dhe pasi na tregoi një pjesë të vogël të vajzës së saj Stormi, sot ylli i serialit i “Keeping Up With Kardashians”, na ka treguar përmes një statusi në Twitter, se kujt i ngjan vajza. Kylie shkruan së vogëlushja Stormi është njësoj si ajo kur ka qenë e vogël. Kylie shkruan gjithashtu se e kalon ditën duke e parë atë.

tiw.jpg

 

Nëse i ngjan Kyliet, me të vërtetë duhet të jetë e ëmbël. Ja si dukej Kylie kur ishte e vogël...

kaj.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0076980590820312
    array(1) { ["section"]=> string(80) "nese-jeni-kurioze-zbuloni-si-duket-vajza-e-porsalindur-e-kylie-jenner-foto-51116" }