INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Nëse dikur ofendonin njëri-tjetrin, shikoni çfarë i thotë Baby G sot Getinjos [FOTO]

Nëse dikur ofendonin njëri-tjetrin, shikoni çfarë i thotë Baby G sot Getinjos [FOTO]

Publikuar më: 14:41 13-06-2018

Baby G dhe Getinjo para pak kohësh, ishin pjesë e të njëjtit label muzikor. Por ishte Baby G e para që u largua nga ky label. Pas largimit, ajo i prishi marrëdhëniet edhe me pjestarët e labelit dhe ndër ta ishin edhe vëllezërit, Mozzik dhe Getinjo. Madje këta të fundit edhe e ironizuan këngëtaren në njërën prej këngëve të tyre. Por nuk vonoi shumë edhe vetë dy vëllezërit, pasi prishën marrëdhëniet me të njëjtin label, u larguan që aty. Dhe sot, Baby G duket se i ka lënë pas inatet e vjetra me djemtë dhe i bën këtë urim Getinjos për ditëlindje.

”Urime ditëlindjen Getinjo, të vërtetit gjithmonë qëndrojnë, deri në fund. Miku im i përjetshëm”, ka shkruar ajo.

35200414_10214066337565783_5134563639214211072_n_1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.012248039245605
    array(1) { ["section"]=> string(85) "nese-dikur-ofendonin-nje-tjetrin-shikoni-cfare-i-thote-baby-g-sot-getinjos-foto-61614" }