INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Nëse deri dje Noizy dhe Enca ishin “King and the Queen”, sot reperi thërret një tjetër këngëtare me këtë emër [FOTO]

Nëse deri dje Noizy dhe Enca ishin “King and the Queen”, sot reperi thërret një tjetër këngëtare me këtë emër [FOTO]

Publikuar më: 20:35 09-09-2017

‘King and the Queen”  është kënga që vuri edhe më shumë në qendër të vëmëndjes ish dy bashkëpunëtorët, Noizy dhe Enca. 

Madje, përveç tyre edhe fansat nisën t’i thërrasin si në këngë. Por jo çdo gjë shkoi ashtu siç ata e kishin parashikuar pasi marrëdhënia mes këngëtares dhe reperit u prish, madje pati një fund të hidhur. E ndërsa edhe sot Enca vazhdon të vetëquhet “Queen”, Noizy thërret një tjetër këngëtare shqiptare me këtë emër. Ajo është mikesha e tij, Dafina Zeqiri  e cila teksa mban veshur bluzën e linjës së veshjeve të Noizyt, ai e quan “Queen”. /intv.al/

ploiyt.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0011730194091797
  array(1) { ["section"]=> string(135) "nese-deri-dje-noizy-dhe-enca-per-njeri-tjetrin-ishin-king-and-the-queen-sot-reperi-therret-nje-tjeter-kengetare-me-kete-emer-foto-36471" }