INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Në skenë pranë Rita Orës, sa pagoi aktorja shqiptare? [VIDEO]

Në skenë pranë Rita Orës, sa pagoi aktorja shqiptare? [VIDEO]

Publikuar më: 12:21 24-06-2018

Ende nuk është zbehur magjia e spektaklit që dhuroi në Tiranë këngëtarja Rita Ora. Një moment shumë interesant ishte ajo e ngjitjes në skenë e disa vajzave nga Tirana, personazhe të njohura, teksa kënduan ‘Girls’ me Ritën. Një prej tyre ishte aktorja Enxhi Cuku. E ftuar në programin e moderatorit Ermal Peçit ‘Një kat më lart’ ajo tregoi emocionet e të kënduarit me të.

‘Kisha një ftesë, shkova më herët. U zgjodha, fat. Kam qenë dhe jam fansja e saj. Këngët e Ritës më shoqërojnë tani kudo. Unë e shijova shumë’.

Ermali e ngacmoi duke i thënë se shumë veta kanë menduar se sa lekë ka paguar ose cili është bërë ndërmjetësi për ngjitjen e saj në skenë.

‘Rita pagoi, jo unë (qesh) Ku paguaj unë, paguan ajo. Ishte rastësore. Askush nuk pagoi, as unë. Fat dhe vetëm fat’.

LAJMI_1_BRENDA.jpg

Zbuloni eksperiencën e saj me Rita Orën dhe detaje të tjera pas minutës së 3-të të intervistës në ‘Një kat më lart’.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001060962677002
    array(1) { ["section"]=> string(63) "ne-skene-prane-rita-ores-sa-pagoi-aktorja-shqiptare-video-62684" }