INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Në këto ditë të ftohta, Enca nxeh keq me postimin që bën [FOTO]

Në këto ditë të ftohta, Enca nxeh keq me postimin që bën [FOTO]

Publikuar më: 14:46 04-12-2017

Enca nuk do t’ia dijë për temperaturat e ulëta.

Këngëtarja nuk nguron së postuara foto të nxehta dhe kjo është mënyra e saj për t’i ngritur këto temperatura dhjetori. Këngëtarja është bërë nostalgjike për stinën e verës dhe ka postuar këtë foto me rroba banjo.

24824450_10212680591883007_714922335_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025930404663086
    array(1) { ["section"]=> string(66) "ne-keto-dite-te-ftohta-enca-nxeh-keq-me-postimin-qe-ben-foto-43878" }