INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Në gjendje të dehur në timon dhe me 70 mijë euro, arrestohet 35 vjeçari

Në gjendje të dehur në timon dhe me 70 mijë euro, arrestohet 35 vjeçari

Publikuar më: 19:42 14-09-2018

Një 35 vjecar ka rënë në prangat e policisë në Fier pasi është kapur teksa drejtonte makinën në gjendje të dehur. Madje jo vetëm kaq por në makinën e tij tip "Range Rover" janë gjetur edhe 70 mijë euro të cilat dyshohet se janë para nga veprimtari kriminale.

Antonio Bregu, banues në Fier u arrestua dhe materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të metejshme për veprat penale “Pastrimi i produkteve të veprës penale”, dhe “Drejtimi i automjetit në gjendje të dehur apo pa dëshmi”.

Ndqërkohë mësohet se Antonio Bregu nuk është i panjohur pasi ka qënë më parë i dënuar në Itali dhe Zvicër për trafikim të lëndëve narkotike.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0084900856018066
    array(1) { ["section"]=> string(76) "ne-gjendje-te-dehur-ne-timon-dhe-me-70-mije-euro-arrestohet-35-vjecari-71731" }