INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Në fundin e pritjes së ëmbël, Xhensila Myrtezaj ka dy fjalë për këngëtaren shqiptare [FOTO]

Në fundin e pritjes së ëmbël, Xhensila Myrtezaj ka dy fjalë për këngëtaren shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 17:53 11-07-2018

Dashuria e çiftit Xhensila-Bes për pak ditë pritet të bekohet me një fëmijë pasi kënhëtarja është në ditët e fundit të shtatzënisë. Edhe pse në këtë kohë ajo shihet ende tepër aktive në rrjete sociale.

Madje ajo ka mbështetur edhe këngëtaren e 'ON Records', Kidën me produksionin e saj të fundit. Kënga më e re nga Kida titullohet "MAS" dhe pritet të jetë HIT-i kësaj vere, por kjo mbetet për tu parë.
"You burning baby", shkruan Xhensila, Kidës duke e komplimentuar se e ka 'djegur' me këtë këngë. Ndërkohë Kida ja kthen duke e quajtur motrushe edhe duke e falenderuar shumë./intv.al/

a428f791-f2c0-4842-9ce8-e8111a9ed344.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031459331512451
    array(1) { ["section"]=> string(94) "ne-fundin-e-pritjes-se-embel-xhensila-myrtezaj-ka-dy-fjale-per-kengetaren-shqiptare-foto-64705" }