INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ndryshime në Prokurorinë e Tiranës, Dritan Rreshka firmos emërimet e reja...

Ndryshime në Prokurorinë e Tiranës, Dritan Rreshka firmos emërimet e reja...

Publikuar më: 10:59 12-01-2018

Prokurori i ri i Tiranës, Dritan Rreshka i emëruar pak ditë më parë nga kryeprokurorja Arta Marku ka firmosur ndryshimet e para në organin e akuzës.

Ndryshimet që kanë ndodhur në prokurorinë e kryeqytetit janë, Valentin Preci dhe Kaso Biberi që komandohen shefa seksioni.

Kaso Biberi është komanduar shef i ekzekutimeve të vendimeve penale ndërsa Valentin Preci komandohet konkretisht shef i seksionit kundër pronës,informon Report Tv.

Po ashtu, Gjergji Tako nga ekzekutimet kalon në prokuror të thjeshtë, ndërsa Arben Nela e Erion Pano vazhdojnë të mbajnë postin e zv/prokurorit.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031058788299561
    array(1) { ["section"]=> string(78) "ndryshime-ne-prokurorine-e-tiranes-dritan-rreshka-firmos-emerimet-e-reja-47331" }