INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ndryshime në plan! Thanë se do të publikohej nesër ‘Krejt’ e Getinjos, Mozzik bën lajmërimin e papritur...[FOTO]

Ndryshime në plan! Thanë se do të publikohej nesër ‘Krejt’ e Getinjos, Mozzik bën lajmërimin e papritur...[FOTO]

Publikuar më: 17:17 11-05-2018

Reperi Getinjo pritet të publikoj këngën e tij të re me titull “Krejt” dhe sipas lajmërimeve të tij dhe Mozzik-ut në Instagram të gjithë mësuam se kënga do të publikohej ditën e nesërme.

Ndryshime në plan dhe pritjes së gjatë të 1 dite i ka ardhur fundi.

Lajmin e mirë e ka dhënë Mozzik me në postim në Instastory duke lajmëruar se kënga e re "Krejt" do të publikohet sonte në darkë në orën 21:00.

Bëhuni gati të shijoni një darkë nën ritmet e këngës “Krejt”. Le të shpresojmë të jetë një realizim i suksesshëm i Getinjos.

tg_w45.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075430870056152
    array(1) { ["section"]=> string(110) "ndryshime-ne-plan-thane-se-do-te-publikohej-neser-krejt-e-getinjos-mozzik-ben-lajmerimin-e-papritur-foto-58081" }