INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ndodhet në Afrikë, por shikoni çfarë bën Liberta për të mos e ndjerë mungesën e Florit atje [VIDEO]

Ndodhet në Afrikë, por shikoni çfarë bën Liberta për të mos e ndjerë mungesën e Florit atje [VIDEO]

Publikuar më: 12:26 12-07-2018

Panë apo nuk janë të lidhur, kjo mbetet ende ne nivelin thashethemeve. Megjithatë, pas ndarjes nga Elvana Gjata, femra me të cilën u fol se Flori nisi një lidhje, ishte moderatorja kosovare, Liberta Spahiu. Madje burime pranë tyre thonin se ishte Liberta arsyeja pse Flori u zhvendos për të jetuar në Kosovë. Por sërish asnjëri nuk e pranoi publikisht. Kjo bëri që edhe ajo pak shoqëri që ishte mes Elvanës dhe Libertës të prishej pasi vajzat nuk komunikuan me njëra-tjetrën për asnjë moment, në partyn e përbashkët që u ndodhën. Megjithatë duket se rikthimi i Elvanës në Shqipëri ka rindezur sërish dyshimet se mund të rikthehet me Florin. Ndërsa Liberta nga ana tjetër ka vendosur të  pushojë me miqtë e saj duke udhëtuar në Afrikë. Si duket moderatores i mungon Flori ndaj për ta ndjerë sa më pak mungesën e tij, shfaqet në këtë video ku bashkë me miqtë kërcejnë dhe këndojnë këngën ‚Nallane 2‘ të tij. Këngë kjo e cila mbart edhe një mesazh të dedikuar. /intv.al/ 

video-1531391843 from Vimeointv.al on Vimeo.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.011435985565186
    array(1) { ["section"]=> string(102) "ndodhet-ne-afrike-por-shikoni-cfare-ben-liberta-per-te-mos-e-ndjere-mungesen-e-florit-atje-video-64783" }