INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Ndodh në Las Vegas, striptistet janë..robot [FOTO]

Ndodh në Las Vegas, striptistet janë..robot [FOTO]

Publikuar më: 16:01 10-01-2018

Ju kishte shkuar në mendje të shihni edhe striptiste në formë roboti.

Epo kjo ndodh e ku tjetër veçse në Las Vegas, ku po mbahet një spektakël me striptisë robotë.

Dhe siç duket nga fotot ato me të vërtetë duken shumë seksi ndonëse jo të gjithë nga të pranishmit u mahnitën.

6.jpg

4.jpg

3.jpg

2.jpg

1.jpg

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00405311584473
    array(1) { ["section"]=> string(52) "ndodh-ne-las-vegas-striptistet-jane-robot-foto-47175" }