INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ndjekësit e Fiorentinës e shajnë rëndë Ambrën! Nuk do ta besoni reagimin e saj [FOTO]

Ndjekësit e Fiorentinës e shajnë rëndë Ambrën! Nuk do ta besoni reagimin e saj [FOTO]

Publikuar më: 17:54 18-07-2017

Big Brother ka mbaruar por konflikti mes Fiorentinës dhe Ambrës është më i ndezur se kurrë, pasi duket se mes tyre nuk ishte vetëm lojë.

Dy banoret e edicionit të këtij vitin në Big Brother vazhdojnë zënkën mes tyre në distancë, por pa u shkëputur nga syri publik. Gjithçka ka ndodhur në një video live në rrjetet sociale të Fiorentinës. Njëra nga ndjekëset e saj ka ofenduar rëndë Ambrën duke thënë për të se është një “rrotë ku*ve”. Deri këtu nuk ka asgjë për të vënë duart në kokë pasi asnjëherë nuk mungojnë komentet ofenduese me lloj-lloj fjalori, por Fiorentina ka vendosur të përgjigjet ndaj këtij komente. Gazeta Express bën me dije se partnerja ajo ka thënë: “Është për veten e saj moj zemeër”. Goditje më të hapur se kaq nuk mund të kishte...

fioo.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030930042266846
    array(1) { ["section"]=> string(88) "ndjekesit-e-fiorentines-e-shajne-rende-ambren-nuk-do-ta-besoni-reagimin-e-saj-foto-32629" }